DIY: Bluzka oversize z kieszonką

 

DIY-by-Jan-Lesniak-for-JUKI-oversize-top

 

Dziś kolejna pozycja z kolekcji DIY by Jan Leśniak for Juki. bluzka oversize z kieszonką. Zdjęcia Laury są przepiękne, ale nie widać na nich szczegółów dlatego poniżej wrzucam zdjęcie ze stołu, prosto spod igły. Dla tych z was, którzy zaglądają tu po raz pierwszy: kilka miesięcy temu zaprojektowałem kolekcję 10 ubrań, na zamówienie firmy Juki, do każdego z nich przygotowałem instrukcję szycia. Instrukcje dostępne są obecnie w języku polskim i angielskim na stronie Juki.pl. Są za darmo z możliwością pobrania w formacie pdf (choć ostatnio ta funkcja szwankuje trochę).

Kto lubi sobie poczytać tutaj jest historia o tym jak do tego doszło, a pełną instrukcję znajdziecie pod tym linkiem: TUTORIAL KROJU I SZYCIA BLUZKI OVERSIZE.

 

oversize-top-for-juki

 

Resztę kolekcji możecie zobaczyć w galerii – klikając w poniższe zdjęcie. Zatem powodzenia przy maszynach. Ja właśnie skończyłem szyć ubrania do mojego nowego projektu, teraz obrabiam zdjęcia i niebawem projekt ruszy w świat :)

 

DIY-by-Jan-Lesniak-for-JUKI-calosc

 

Edit: Dużo się zmieniło od czasu, kiedy pisałem tego posta. Między innymi napisałem trzy książki o szyciu,być może jedna z nich Cię zainspiruje.

„O szyciu, prosto, kreatywnie i modnie” – w moim pierwszym poradniku omawiam konstruowanie i szycie prostych ubrań z dzianiny.

„Jak szyć spódnice i sukienki” – w kontynuacji rozgryzamy wspólnie modelowanie i szycie ubrań z tkanin. 

„SzyjeMY torebki i akcesoria” – a w najnowszej książce na warsztat wziąłem dodatki home decor, torby i plecaki. 

Zatem do wyboru do koloru – wypróbuj temat, który Cię najbardziej interesuje. Mam nadzieję, że uda mi się zarazić Cię bakcylem szycia

 NIECH ISKRY LECĄ SPOD IGŁY!