DIY: Spódnica maxi na bazie półkola

Nareszcie!!! Na stronie Juki pojawiły się tutoriale w wersji polskiej :) Zatem zapraszam was na wakacyjną, lekką spódnicę maxi na bazie półkola – niby super prosta rzecz, jednak ostatnia faza – czyli wyrównywanie spódnicy po naciągnięciu się skosów, to na prawdę duże wyzwanie. Spódnica z półkola układa się dużo lepiej, niż spódnica maxi na bazie prostokąta, dlatego zachęcam was do tej wersji pomimo, że trzeba zużyć duuużo więcej materiału.

LINK DO INSTRUKCJI SZYCIA SPÓDNICY.

A dla tych z was, którzy nie wiedzą o co chodzi: jakiś czas temu zaprojektowałem i uszyłem małą kolekcyjkę ubrań dla marki JUKI, a do każdego z nich przygotowałem instrukcję szycia. Klikając w poniższe zdjęcie zobaczycie wszystkie pozycje z kolekcji, tutoriale stopniowo pojawiają się na stronie marki Juki. Do tej pory były dostępne tylko w języku angielskim, ale właśnie ruszyła polska wersja strony! Tutoriale są za darmo i dla wszystkich, tak więc zaglądajcie i udanego szycia!!

Dziś króciutko, wracam do pracy nad moim tajemniczym projektem ;P

DIY-by-Jan-Lesniak-for-JUKI-model

Edit: Od czasu, kiedy opublikowałem ten post dużo się zmieniło, między innymi napisałem trzy książki o szyciu, być może jedna z nich Cię zainspiruje.

„O szyciu, prosto, kreatywnie i modnie” – w moim pierwszym poradniku omawiam konstruowanie i szycie prostych ubrań z dzianiny.

„Jak szyć spódnice i sukienki” – w kontynuacji rozgryzamy wspólnie modelowanie i szycie ubrań z tkanin.

„SzyjeMY torebki i akcesoria” – a w najnowszej książce na warsztat wziąłem dodatki home decor, torby i plecaki.

Zatem do wyboru do koloru – wypróbuj temat, który Cię najbardziej interesuje. Mam nadzieję, że uda mi się zarazić Cię bakcylem szycia

 NIECH ISKRY LECĄ SPOD IGŁY!