Obrazek nagłówka

 

UWAGA! Rozdaję ubrania! Robiłem generalne prządki w pracowni i zastanawiałem się, co zrobić z całą szafą damskich ubrań, która od lat rośnie pomimo, że nie mieszka ze mną żadna kobieta. Są to projekty, które szyłem pisząc książki i bloga, nagrywając filmiki oraz kilka perełek z czasów, kiedy jeszcze projektowałem kolekcje. Dla mnie spełniły one już swoją rolę. Kompletnie nie chce mi się użerać ze sprzedażą, a zależy mi na tym, żeby poszły w świat. Chciałbym żeby ktoś je nosił, szkoda mi wyrzucać je do kosza. Dlatego przygotowałem instagramowego giveaway’a.

Zupełnie przez przypadek w tym samym czasie znajoma opowiedziała mi o stronie UBRANIADOODDANIA.PL (klik), która wspiera różne akcje charytatywne. Uważam, że to genialna inicjatywa, bo daje szansę sensownego pozbycia się starych ubrań a jednocześnie można wesprzeć kogoś w potrzebie. Wszystko czego nie uda mi się rozdać, przekażę na rzecz fundacji zbierającej pieniądze na CYTOBUS (klik).

Jak to rozdawanie będzie działać? W najbliższą niedzielę 28 października, o godzinie 18:00 odpalę Giveaway za pośrednictwem Instastories. Kto nie wie co to jest, niech spojrzy na poniższą grafikę – to jedna z funkcji dostępnych na INSTAGRAMIE (klik)

 

 

W każdym ujęciu na instastories pokażę zdjęcie ubrania lub dodatku (jakieś buty i torby też się znajdą), które chcę przekazać w dobre ręce. Jeśli ubranie ci się podoba, chcesz je przygarnąć, zapytać o dokładne wymiary/materiał itd. – pisz do mnie wiadomość na Instagramie, w reakcji na wybrane zdjęcie. No dobra, to nie będzie tak zupełnie za darmoszkę ;) – aby dostać wybranego ciuszka proszę poślij informację o akcji w świat. Możesz udostępnić poniższą grafikę na swoim instagramie lub instastories oznaczając mój profil @janlesniak_pracownia, a jeśli masz ciekawszy pomysł, na to jak dać znać o giveaway’u to śmiało. No i oczywiście jeśli odbiór osobisty nie będzie możliwy, poproszę Cię również o pokrycie kosztów wysyłki (max 13 PLN). 

 

 

Instastories jest aktywne 24 godziny. Po tym czasie przypnę tę akcję w wyróżnionych relacjach. W przyszłości jeśli będę miał coś do oddania, będę dodawać tam zdjęcia tej rzeczy. A oto czego możesz się spodziewać na tym „kiermaszu”. Na poniższych zdjęciach jest tylko część ubrań, które chcę rozdać – w sumie przygotowałem 39 pozycji. Lecimy chronologicznie, więc perełki będą na samym końcu:

 

SPÓDNICE Z KSIĄŻKI „JAK SZYĆ SPÓDNICE I SUKIENKI”

 

SUKIENKI Z KSIĄŻKI „JAK SZYĆ SPÓDNICE I SUKIENKI”

 

UBRANIA Z KSIĄŻKI „O SZYCIU PROSTO, KREATYWNIE I MODNIE”

 

UBRANIA Z TUTORIALI Z BLOGA

 

UBRANIA ZE STARYCH KOLEKCJI

 

No to mam nadzieję, że ktoś zajrzy i te kiecunie przestaną się kurzyć i w końcu spełnią swoje zadanie i wzbogacą czyjś styl :) Do zobaczenia na instastories 28-go o 18:00.