Obrazek nagłówka

 

Cześć! Wreszcie na moim blogu rusza newsletter. W tym poście wyjaśnię jak będzie działać, czym różni się od subskrypcji i dlaczego warto się zapisywać. Zaczynajmy.

 

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAPISAĆ?


W newsletterze będę wysyłać do Was materiały niedostępne nigdzie indziej. W powitalnej wiadomości otrzymasz 5 e-form do prywatnego użytku:

A oto czego możesz się spodziewać w kolejnych wiadomościach:

  • projekty nadruków i haftów, takie jak grafika otwierająca tego posta :). Oczywiście do prywatnego użytku. 
  • nowe e-formy z cyklu Toreb Szycie, do prywatnego użytku. 
  • informacje o warsztatach i zapisy spod lady :) – czyli tydzień przed oficjalną informacją.
  • ogłoszenia wyników wszystkich konkursów jakie będę organizował. 
  • informacje o nowych książkach i publikacjach.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?


Wystarczy kliknąć guzik „NEWSLETTER” umieszczony pod logo Pracowni na stronie głównej, podać swój adres e-mail i kliknąć guzik „ZAPISZ SIĘ”. Gotowe! Koniecznie sprawdź, czy powitalna wiadomość nie wylądowała u Ciebie w spamie – jeżeli tak, oznacz ją jako „nie spam”, aby kolejne wiadomości ode mnie trafiły do twojej skrzynki. 

 

CZYM SIĘ RÓŻNI NEWSLETTER OD SUBSKRYPCJI?


Subskrybując bloga (guzik naprzeciw newsletter’a) będziesz dostawać na adres e-mail każdy nowy post, który pojawi się na blogu. Natomiast Newsletter to wiadomość, którą wysyłam co jakiś czas a materiały w niej zawarte nie pojawią się na blogu. 

 

 

To by było na tyle. Mam nadzieję, że udało mi się wszystko wyjaśnić i zachęcić was do dołączenia do newsletterowców. Do zobaczenia w kolejnym poście, a tymczasem – jak zawsze na koniec, zachęcam was do zajrzenia do moich książek „O szyciu…” i „Jak szyć …” i najnowszej „SzyjeMY torebki akcesoria”.