Obrazek nagłówka

 

W kolejnym odcinku TOREB SZYCIA, czyli cyklu, który realizujemy razem z ekipą MĘSKIEGO SZYCIA, ze wsparciem materiałowo akcesoryjnym od TKANIN KAROLINY, zapraszam was na torbę z CRAFTPAP – ha! To kolejna odmiana papieru wodoodpornego, który możecie kupić u dziewczyn (KLIK).

Dzisiejsza torba to mini shopperka do złudzenia przypominająca skórzane cacko. W dodatku połączona z tymi grubaśnymi linami i naszywką robi naprawdę niezłe wrażenie, a szyje się ją około 15 minut – sami zobaczcie na filmie niżej. 

 

 

Jak widać w Toreb Szyciu przeplatamy proste torby z bardziej skomplikowanymi, po to, aby każdy znalazł coś dla siebie. Forma na dzisiejszy „bagaż” jest tak banalna, że ani nie przygotowałem grafiki, ani nie wysyłam e-formy. To jest prostokąt! koniec kropka. Wszystko wyjaśniam na filmie. W kolejnym odcinku wrócimy do męskiego szycia i będzie e-forma wysyłana jak zawsze w newsletterze (klik – więcej info), ale to będzie za miesiąc, a teraz bez zbędnego gadania, bierzmy się do roboty!

Przygotuj:

  • ćwiartkę arkusza Craftpap (klik);
  • 2-3 m czarnej liny (klik) – dosyć dużo zużywa się na węzeł;
  • 4 oczka metalowe o wewnętrznej średnicy 1,5 cm (klik);
  • naszywkę z jeleniem (klik);
  • metalową pszczołę (klik).

 

SZYCIE


 

 

A po więcej, prawie tak samo prostych, inspiracji zapraszam cię do mojej książki „O szyciu prosto, kreatywnie i modnie” , natomiast po bardziej skomplikowane kroje i instrukcje zajrzyj do drugiej części „Jak szyć spódnice i sukienki”.