Obrazek nagłówka

 

 

Dziś pierwszy filmik z serii o szyciu prostych gadżetów z papieru wodoodpornego. Wakacje się własnie zaczęły zatem plażówka idzie na pierwszy rzut. Uszyłem ją z papieru wodoodpornego zadrukowanego w hitowy wzór tego lata, czyli monstery i inne tropikalne liście. Powiedzcie sami, czyż prostota nie jest piękna?! Nie rozpisuję się, ponieważ jestem gdzieś między drugim a trzecim rozdziałem nowej książki i wszystkie pisarskie soki zachowuję dla niej właśnie. Jestem niemiłosiernie podekscytowany. A co do dzisiejszego tutorialu, to co tu gadać? Wszystko na filmiku widać. Tak, planuję rozwijać kanał na YT, w końcu internet videłem dziś stoi ;P. Zatem zapraszam przed odbiorniki a potem do maszyn. Oglądajcie i szyjcie!

A tutaj najważniejsze info:

  • Papier wodoodporny zadrukowany w monstery i taśmy parciane kupicie tu: TKANINY KAROLINY . Jest też opcja na szarym tle, jednak na białym moim zdaniem mają największą moc.
  • Filmik na zlecenie portalu Dawanda wyprodukowała Kamila: FOTOGRAFKA.PL  
  • A nad wszystkim czuwała oczywiście Marysia z Dawandy, którą znacie już z poprzednich tutoriali i mojej ostatniej wizyty w DD TVN. Niebawem zobaczycie ją w mojej nowej książce w roli modelki, bo Marysia została moją oficjalną muzą! :)

Z tego co wiem, filmiki nie zawsze wyświetlają się w newsletterze więc zamieszczam też link do YT  DIY: torba plażowa z papieru wodoodpornego w monstery

 

 

UDANEJ ZABAWY I SZALONYCH WAKACJI!