Obrazek nagłówka

 

Cześć! Wreszcie na moim blogu rusza newsletter. W tym poście wyjaśnię jak będzie działać, czym różni się od subskrypcji i dlaczego warto się zapisywać. Zaczynajmy.

 

PO CO ODPALAM NEWSLETTER?


Postanowiłem w tym roku zmniejszyć swoją aktywność w social mediach, na które poświęcam zbyt wiele czasu i pracy zamiast szyć, projektować i pisać. Zależy mi na tym, aby pozostać z wami w kontakcie i to w tym celu przygotowałem newsletter. Do końca lata walczę jeszcze o przyszłość mojego kanału YouTube, a co za tym idzie staram się jak najwięcej osób obserwujących mnie na Facebok’u i Instaramie zachęcić do subskrybowania vloga oraz do zapisywania się do newsletter’a. 

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAPISAĆ?


Przede wszystkim w newsletterze będę wysyłać do was materiały niedostępne nigdzie indziej. Będę też informować was w pierwszej kolejności o warsztatach, spotkaniach autorskich i innych wydarzeniach związanych z szyciem i projektowaniem, które będą okazją do spotkania i wspólnego działania. Oto czego możecie się spodziewać w newsletterach:

  • grafiki nadruków i haftów, których używam w filmikach na YouTube, takie jak grafika otwierająca tego posta :). Oczywiście do prywatnego użytku. 
  • latem moje MĘSKIE SZYCIE przekształcamy w TOREB SZYCIE a w newsletter’ach będę wysyłał e-formy tych toreb do prywatnego użytku. 
  • informacje o warsztatach i zapisy spod lady :) – czyli tydzień przed oficjalną informacją.
  • ogłoszenia wyników wszystkich konkursów jakie będę organizował. 
  • informacje o nowych książkach i publikacjach.
  • materiały związane z filmami z kanału YouTube wysyłam tydzień po premierze filmu, wraz z materiałami z przedostatniego filmu (dla spóźnialskich).  

 

JAK SIĘ ZAPISAĆ?


Wystarczy kliknąć guzik „NEWSLETTER” umieszczony pod logo pracowni na stronie głównej, podać swój adres e-mail i kliknąć guzik „ZAPISZ SIĘ”. Gotowe! Koniecznie sprawdź, czy powitalna wiadomość nie wylądowała u ciebie w spamie – jeżeli tak, oznacz ją jako „nie spam”, aby kolejne wiadomości ode mnie trafiły do twojej skrzynki. 

 

CZYM SIĘ RÓŻNI NEWSLETTER OD SUBSKRYPCJI?


Subskrybując bloga (guzik naprzeciw newsletter’a) będziesz dostawać na adres e-mail każdy nowy post, który pojawi się na blogu – tak jak ten. Natomiast Newsletter to wiadomość, którą co jakiś czas będę wysyłać a materiały oraz teksty w niej zawarte nie pojawią się na blogu. 

 

CO BĘDZIE W PIERWSZYM NEWSLETTERZE, KTÓRY WYŚLĘ 22 MAJA 2018?


No i najważniejsze! W pierwszym newsletterz’e, aby uczcić start i podziękować wam za dołączenie do społeczności wysyłam projekt haftu z mojej książki „Jak szyć spódnice i sukienki”. Projekt jest rozbity na 6 matryc kolorystycznych, wraz z dobranymi kolorami nici z wzornika Isacord 40 (LINK

 

 

No i oczywiście znajdziecie w nim też grafiki nadruków, których użyłem w ostatnim filmie „o t-shircie slim bez użycia overlcoka”, czyli hologramowego kleksa oraz rzezimieszka, który jest autorem tego kleksa ;)

 

 

Jeżeli jeszcze nie widzieliście filmiku zapraszam was na YouTube, a post z opisem modelowania formy znajdziecie pod tym LINKIEM. Ach i przypominam wam o najnowszym konkursie, w którym do wygrania są warsztaty nadruków w mojej pracowni – szczegóły na filmie

 

 

 

To by było na tyle. Mam nadzieję, że udało mi się wszystko wyjaśnić i zachęcić was do dołączenia do newsletterowców. Spadek aktywności na FB/IG/YT będzie widoczny dopiero jesienią, bo jak już wspominałem do końca lata walczę jeszcze o uwagę. Jednak blog pozostaje aktywny bez zmian. Zatem do zobaczenia w kolejnym poście, a tymczasem – jak zawsze na koniec, zachęcam was do zajrzenia do moich książek „O szyciu…” i „Jak szyć …