Obrazek nagłówka

 

No to zaczynamy cykl TOREB SZYCIE pełną parą, w iście wakacyjnym stylu! Silikonowa, przezroczysta torba z wymiennym wkładem, to coś idealnego na lato, zarówno na plażę jak i do miasta.

Karola i Aga z Tkanin Karoliny ,od których mam wszystkie materiały, dwa lata temu przyszły na nasze pierwsze spotkanie z taką właśnie transparentną torbą wypchaną próbkami poliestrów wodoodpornych i innych cudów z ich sklepu. Zakochałem się wtedy w niej i czekałem na okazję żeby wam pokazać jak ją uszyć.

Uznałem, że to będzie ekstra otwarcie nowego cyklu. Tym bardziej, że ostatnio coraz więcej blogerek pokazuje swoje wersje tegoż bagażu (mnie się najbardziej podoba torba Elki z me2u.pl (klik) znaczy się trend jest! Jest i tutorial :)

 

 

Oto czego będziesz potrzebować:

 

 

Tym razem nie opisuję formy, ani nie wysyłam e-formy w newsletterze, bo trzeba wyciąć same prostokąty. Nie ma w tym żadnej filozofii, więc szkoda drukowania i sklejania. Wymiary wszystkich potrzebnych elementów podaję na filmiku. Jeśli zaglądasz tu pierwszy raz, to wiedz, że przy bardziej skomplikowanych wzorach, wysyłam e-formy do użytkowników newslettera (więcej o tym – klik).

Dla ułatwienia transportu (folia się lubi przykleić do plastikowej obudowy maszyny) korzystałem ze stopki z górnym transportem, jeżeli jej nie posiadasz ratuje cię szycie przez półpergamin. Szyłem zwykłymi nićmi poliestrowymi i uniwersalną igłą rozmiar 80. No to chyba wszystko jasne, zapraszam was na szycie. Rach! Ciach! I będzie gotowa, sami zobaczycie – idealne zadanie na początek lata, lekko łatwo i przyjemnie :)

 

SZYCIE


 

A na koniec jak zawsze poszukujących dodatkowych inspiracji zapraszam do moich książek ;)