Obrazek nagłówka
 
 

WITAJ W MOJEJ PRACOWNI


 

 

Zapraszam Cię do zabawy i eksperymentowania z maszyną do szycia, materiałami i wszystkim, co może się przydać podczas tworzenia własnych ubrań. Szycie to ekscytujący proces, który sprawia masę radości. Chcę się tym podzielić i pokazać, że nie taki diabeł straszny jak go malują, w nadziei że zainspiruję Cię tym do działania. Jeżeli choć troszkę pociąga cię rękodzieło, szycie i projektowanie, to niezależnie od tego, na jakim etapie swojej przygody jesteś znajdziesz tu coś dla siebie.
 
Jestem profesjonalistą, ale do szycia podchodzę na luzie, i ty też nie zapominaj, że robisz to dla przyjemności. Jak ktoś, kiedyś pięknie powiedział „rękodzieło charakteryzuje drżenie ludzkiej ręki”, więc u mnie jest zakaz przejmowania się krzywymi szwami! Będę pokazywać zasady, ale będę je też czasem łamać, bo najważniejsze to pobudzić wyobraźnię, działać twórczo i czerpać z tego radość. Jednym słowem BAW SIĘ DOBRZE! Oto co masz do wyboru: 
 
  • Zakładka TUTORIALE to sekcja bloga, w której znajdziesz instrukcje szycia ubrań i akcesoriów dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. 
  • Vlog MĘSKIE SZYCIE to mój kanał Youtube z filmami o szyciu męskich ubrań.
  • Książka O szyciu prosto kreatywnie i modnie w której omawiam podstawy szycia i konstrukcji, oraz pracę z dzianiną. 
  • Książka Jak szyć spódnice i sukienki w której omawiam konstrukcję i modelowanie spódnic i sukienek oraz pracę z tkaniną.

 

 


PRAWA AUTORSKIE


Blog i moje książki powstały po to, aby aktywować moich odbiorców i pomóc im w rozwijaniu hobby. Kiedy szyjesz dla siebie, rodziny, przyjaciół, znajomych i znajomych znajomych, to niezależnie czy robisz to w ramach przysługi, czy też ktoś ci za to płaci – SUPER, to o to chodziło. Natomiast nie wyrażam zgody na to, aby moje projekty wprowadzać do oferty handlowej jakiejkolwiek marki czy fan page’a, czyli na to aby moje pomysły oficjalnie wprowadzać do handlu jako swoje.

 

 


WSPÓŁPRACUJĘ Z:


 

11brother

 

ultramaszyna-belka

 

11karola

 

11kamila

 

11outlet

 

11dawanda