Obrazek nagłówka
 
 

WITAJ W MOJEJ PRACOWNI


 

 

Zapraszam Cię do zabawy i eksperymentowania z maszyną do szycia, materiałami i wszystkim, co może się przydać podczas tworzenia własnych ubrań. Szycie to ekscytujący proces, który sprawia masę radości. Chcę się tym podzielić i pokazać, że nie taki diabeł straszny jak go malują, w nadziei że zainspiruję Cię tym do działania. Jeżeli choć troszkę pociąga cię rękodzieło, szycie i projektowanie, to niezależnie od tego, na jakim etapie swojej przygody jesteś znajdziesz tu coś dla siebie.
 
Jestem profesjonalistą, ale do szycia podchodzę na luzie, i ty też nie zapominaj, że robisz to dla przyjemności. Jak ktoś, kiedyś pięknie powiedział „rękodzieło charakteryzuje drżenie ludzkiej ręki”, więc u mnie jest zakaz przejmowania się krzywymi szwami! Będę pokazywać zasady, ale będę je też czasem łamać, bo najważniejsze to pobudzić wyobraźnię, działać twórczo i czerpać z tego radość. Jednym słowem BAW SIĘ DOBRZE! Oto co masz do wyboru: 
 
  • Zakładka TUTORIALE to sekcja bloga, w której znajdziesz instrukcje szycia ubrań i akcesoriów dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. 
  • Vlog MĘSKIE SZYCIE to mój kanał Youtube z filmami o szyciu męskich ubrań.
  • Książka O szyciu prosto kreatywnie i modnie to poradnik, w którym omawiam podstawy szycia i konstrukcji oraz pracę z dzianiną. 
  • Książka Jak szyć spódnice i sukienki to poradnik, w którym omawiam konstrukcję i modelowanie spódnic i sukienek oraz pracę z tkaniną.

 

 


PRAWA AUTORSKIE


Blog i moje książki powstały po to, aby aktywować moich odbiorców i pomóc im w rozwijaniu hobby. Kiedy szyjesz dla siebie, rodziny, przyjaciół, znajomych i znajomych znajomych – SUPER! O to chodziło. Wszystkie instrukcje na blogu przeznaczone są do użytku prywatnego, natomiast nie wyrażam zgody na powielanie moich projektów w celach handlowych! Jeżeli chcesz sprzedawać rzeczy szyte według mojego projektu, skontaktuj się ze mną, aby uzyskać ofertę. 

 


WSPÓŁPRACUJĘ Z:


 

11brother

 

ultramaszyna-belka

 

11karola

 

11kamila

 

11outlet

 

11dawanda