Obrazek nagłówka

 

Gotowi? Bo ja maszynki Brother mam już zapakowane, EMB Systems kończy haftować serca na dżinsie wodoodpornym od Tkanin Karoliny i lada dzień …

RUSZAMY W POLSKĘ!

Niech iskry lecą spod igieł jak kraj długi i szeroki.

Takie objazdowe warsztaty były moim marzeniem już w zeszłym roku. Po premierze książki „O szyciu” chciałem ruszyć w Polskę, aby poznać lepiej mój kraj i mieszkających w  nim szyciowych pasjonatów. Niestety rozbiło się o to, o co rozbija się 90% moich pomysłów … o kasę i o czas. Dojazdy, noclegi, materiały i organizacja – przerosło to moje możliwości, jako jednoosobowej działalności, zazwyczaj zaangażowanej w co najmniej trzy projekty jednocześnie. Pomysł trafił do „segregatora inspiracji na przyszłość”, nie spodziewałem się, że tak szybko wróci do życia. A to za sprawą marki Brother, bo dzięki ich wsparciu organizacyjnemu i finansowemu udało się zrealizować to marzenie:

POTRZEBUJĘ WAS! Chcę Was nie tylko poznać ale również naładować się wspólnie dobrą energią i motywacją do dalszego działania, dlatego zapraszam Was do wspólnego szycia. Mam nadzieję, że na te 3 godziny pod moimi skrzydłami spotkają się zarówno zaprawieni w bojach hobbyści, moi czytelnicy, jak i zupełnie początkujące osoby, które po prostu mają chęć zasiąść przed maszyną i sprawdzić, czy złapią bakcyla szycia. Dołącz do nas, aby spędzić czas w wesołej atmosferze, poznać innych kreatywnych ludzi i uszyć swój własny plecak pełen uczuć. Wszystkie materiały wliczone są w cenę warsztatów, jedyne co musisz wziąć ze sobą to ciekawość – o dobry humor zadbamy my!

 

 

A TERAZ KONKRETY:

TEMAT: Szyjemy plecako-worek z haftem serca, każdy uczestnik otrzyma wyhaftowany panel oraz skrojone wszystkie elementy i liny potrzebne do wykonania projektu. Wiele razy proszono mnie o wprowadzenie tych paneli do sprzedaży, jednak ich koszt jest zbyt wysoki, dlatego nasze warsztaty będą jedyną okazją do zdobycia tej limitowanej edycji haftu serca.

CZAS I ILOŚĆ UCZESTNIKÓW: szyjemy 3,5 godziny, maksymalna ilość osób w grupie to 10.

SPRZĘT: działamy na maszynach do szycia i haftu Brother, przywiozę ze sobą różne modele, więc będzie okazja do testowania i porównywania, będziemy mieli też hafciarkę , która w tle będzie haftowała nasze serce.

DODATKOWE ATRAKCJE: Zajęcia zakończymy prezentacją urządzenia ScaNncut, wszyscy uczestnicy otrzymają wzorniki tkanin i metek od Tkanin Karoliny, będę miał ze sobą swoje książki „O szyciu, prosto kreatywnie i modnie” oraz „Jak szyć spódnice i sukienki”, no i oczywiście będzie dużo gadania, szycia i śmiechu.

CENA: 110 PLN, w cenę wliczone są wszystkie materiały. Mało? Dużo? Aby było transparentnie, oto co te 110 PLN pokrywa: koszt dojazdu samochodem dostawczym, nocleg dla dwóch osób, materiały oraz pracę` hafciarni. Natomiast wynagrodzenie za moją pracę pokrywa marka Brother.

ZAPISY: Aby wykupić udział w kursie zapraszamy na stronę modanaszycie.pl możesz też kliknąć w datę z poniższej listy, aby zostać przekierowanym do konkretnego produktu. Obecnie mamy dopięte na ostatni guzik warsztaty w Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu i Szczecinie. W marcu podamy szczegóły Warszawskich i Poznańskich wydarzeń – poinformuję Was o tym na FB.

 

Kraków 10.03.2018 godz. 10.00 i 15:00 szyjemy w Krakmasz 

Gdańsk 17.03.2018 godz. 10.00 i 15:00 szyjemy w Szpila Shop

Wrocław 07.04.2018 godz. 10.00 i 15:00 szyjemy w Róża Rozpruwacz

Warszawa 21.04.2018 – zapisy ruszają 8 kwietnia

Warszawa 22.04.2018 – zapisy ruszają 8 kwietnia

Szczecin 19.05.2018 godz. 10.00 i 15:00 szyjemy w Fabricshop

Poznań 29.09.2018 godz. 10.00 i 15:00 – zapisy ruszają 1 września

 

 

To co? Widzimy się na wspólnym szyciu? Mam nadzieję, że tak. A jeśli nie pojawiamy się w waszej okolicy śledźcie mnie na Facebook’u, Instagramie i Youtube, gdzie będę umieszczać relacje z wyjazdów – będziecie mogli poczuć odrobinę tej atmosfery, a mam nadzieję, że będzie ZA-BA-WA!

Oczywiście możecie też zajrzeć na mój kanał YouTube już teraz, ponieważ ruszyło MĘSKIE SZYCIE, czyli nowy cykl o szyciu ubrań dla facetów

 

 

Lub poczytać i uszyć coś z moich książek. Możliwości jest masa! DZIAŁAMY?!

 

 

 

 

ORGANIZATORZY TOURNEE

 

 

 

PARTNERZY TOURNEE