Torebka Idealna DIY

Zaczęło się! Moja książka powoli trafia na księgarniane półki.

Natomiast już w przyszłym tygodniu “Szyjemy torebki i akcesoria” z moim autografem będzie można kupić u Dousy oraz u Tkanin Karoliny.

Firma Dousa jest oficjalnym dystrybutorem książki w środowisku szyjącym. Oznacza to, że można u nich zamówić książkę w większej ilości ze zniżką. Jeżeli prowadzisz sklep krawiecki i chcesz wprowadzić mój poradnik do swojej oferty, pisz do Jacka na adres: sklep@maszynydoszycia.wroclaw.pl

Klikając w poniższe zdjęcie otworzysz post, w którym dokładnie opisuję zawartość każdego rozdziału. 

Z okazji premiery przygotowałem filmik! Pamiętacie jak przygotowując się do napisania książki, w jednym z konkursów, w moich mediach społecznościowych, zapytałem jakie cechy powinna mieć torebka idealna? Od tego pytania zaczęły się nasze wspólne poszukiwania tego Złotego Graala kobiecej garderoby. Przez kilka tygodni zadawałem Wam pytania i prosiłem o udział w ankietach. Tak wspólnymi siłami ustaliliśmy, że torebka idealna powinna:

  • mieć geometryczny kształt
  • być usztywniana
  • musi zmieścić format A4 w poziomie
  • mieć jeden duży uchwyt
  • być zapinana na zamek
  • z kieszonką wewnętrzną
  • z jedną przegródką w środku
  • być uszyta z nubuku 

W tym momencie miałem już jasną wizję torby. Jednak podczas wyboru konkretnego kształtu, moja faworytka niestety przegrała sromotnie z formą, którą ochrzciłem “nieszczęsnym chlebakiem”. Pomimo, że nie byłem jego fanem, udało mi się zrobić coś ciekawego z tym chlebakiem. Całą historię naszych poszukiwań, wraz z efektem końcowym, znajdziecie w książce. A ja mimo wszystko postanowiłem zrealizować moją faworytkę, bo uważam, że jest zbyt fajna, żeby nie powołać jej do życia. Tak powstał filmik o szyciu mojej wersji torebki idealnej. Nadal uważam, że jest ona lepsza niż ten nieszczęsny chlebak ;) sami się przekonajcie.

 

 

Na filmie uszyłem ją z pomarańczowego nubuku i jest moim, jak zawsze skromnym ;), zdaniem nawet lepsza. 

 

.


E-FORMA NA TOREBKĘ, JEST GRATISEM DODANYM DO KSIĄŻKI


.

Zanim zaczniemy działać zaopatrz się w materiały i akcesoria. Rzeczy, których użyłem w filmie wymieniam poniżej, wszystkie je możesz kupić u TkaninyKaroliny.pl

 

Kupuj książkę, pobierz e-formę, wydrukuj, posklejaj, wytnij, odrysuj na materiale, skrój i jazda do maszyny. Odpalaj filmik i niech iskry lecą spod igły!

 

 

A więcej inspiracji znajdziesz w moich książkach.