Torebka Idealna DIY

Zaczęło się! Moja książka powoli trafia na księgarniane półki.

Natomiast już w przyszłym tygodniu „Szyjemy torebki i akcesoria” z moim autografem będzie można kupić u Dousy oraz u Tkanin Karoliny.

Firma Dousa jest oficjalnym dystrybutorem książki w środowisku szyjącym. Oznacza to, że można u nich zamówić książkę w większej ilości ze zniżką. Jeżeli prowadzisz sklep krawiecki i chcesz wprowadzić mój poradnik do swojej oferty, pisz do Jacka na adres: sklep@maszynydoszycia.wroclaw.pl

Klikając w poniższe zdjęcie otworzysz post, w którym dokładnie opisuję zawartość każdego rozdziału.

Z okazji premiery przygotowałem filmik! Pamiętacie jak przygotowując się do napisania książki, w jednym z konkursów, w moich mediach społecznościowych, zapytałem jakie cechy powinna mieć torebka idealna? Od tego pytania zaczęły się nasze wspólne poszukiwania tego Złotego Graala kobiecej garderoby. Przez kilka tygodni zadawałem Wam pytania i prosiłem o udział w ankietach. Tak wspólnymi siłami ustaliliśmy, że torebka idealna powinna:
  • mieć geometryczny kształt
  • być usztywniana
  • musi zmieścić format A4 w poziomie
  • mieć jeden duży uchwyt
  • być zapinana na zamek
  • z kieszonką wewnętrzną
  • z jedną przegródką w środku
  • być uszyta z nubuku
W tym momencie miałem już jasną wizję torby. Jednak podczas wyboru konkretnego kształtu, moja faworytka niestety przegrała sromotnie z formą, którą ochrzciłem „nieszczęsnym chlebakiem”. Pomimo, że nie byłem jego fanem, udało mi się zrobić coś ciekawego z tym chlebakiem. Całą historię naszych poszukiwań, wraz z efektem końcowym, znajdziecie w książce. A ja mimo wszystko postanowiłem zrealizować moją faworytkę, bo uważam, że jest zbyt fajna, żeby nie powołać jej do życia. Tak powstał filmik o szyciu mojej wersji torebki idealnej. Nadal uważam, że jest ona lepsza niż ten nieszczęsny chlebak ;) sami się przekonajcie.

Na filmie uszyłem ją z pomarańczowego nubuku i jest moim, jak zawsze skromnym ;), zdaniem nawet lepsza.

.

E-FORMA NA TOREBKĘ, JEST GRATISEM DODANYM DO KSIĄŻKI


.

Zanim zaczniemy działać zaopatrz się w materiały i akcesoria. Rzeczy, których użyłem w filmie wymieniam poniżej, wszystkie je możesz kupić u TkaninyKaroliny.pl

Kupuj książkę, pobierz e-formę, wydrukuj, posklejaj, wytnij, odrysuj na materiale, skrój i jazda do maszyny. Odpalaj filmik i niech iskry lecą spod igły!

A więcej inspiracji znajdziesz w moich książkach.

O szyciu prosto, kreatywnie i modnie  to poradnik dla początkujących. Omawiam w nim projektowanie i szycie damskich ubrań z dzianiny.

Jak szyć spódnice i sukienki  to książka o modelowaniu i szyciu damskich ubrań z tkanin. Pozycja dobra dla osób, które już miały kontakt z maszyną.

SzyjeMY torebki i akcesoria  to trzeci tom o szyciu akcesoriów home decor i torebek – idealna pomoc na początek przygody z szyciem.

Chce się szyć. Dzianiny to moje najnowsze dzieło o szyciu garderoby kapsułowej z dzianin w wersji damskie i męskiej – wreszcie coś dla mężczyzn!