Plecak z haftem serca DIY

Taki oto piękny i prosty plecaczek szyliśmy podczas premiery medialnej mojej nowej książki „Jak szyć spódnice i sukienki” na początku listopada. Dwa tygodnie później zawitałem z wyhaftowanymi panelami na targi Fast Textile, gdzie w strefie kreatywnej ULTRAMASZYNA poprowadziłem warsztaty szycia tegoż cacka. Kilka stoisk wcześniej Hafciareczki BROTHERA zasuwały, nitka po nitce wypełniając moje serca kolorem. A od czasu do czasu przybiegały do nas Karola i Aga ze stoiska TKANIN KAROLINY żeby cyknąć kilka fotek – to od nich dostałem dżins wodoodporny, z którego powstało już masę plecaków. A powstanie ich jeszcze więcej! Zawitam z nimi niebawem do Krakowa, gdzie poprowadzę warsztaty i wykłady, informacje na ten temat znajdziecie na końcu tego posta. Kiedy tylko kurz opadnie po burzliwym okresie promocji książki, na pewno zrelacjonuję wszystkie te wydarzenia na blogu. Ale przejdźmy do najważniejszego:

INSTRUKCJA SZYCIA I KONKURS! 

Otóż zostało mi jeszcze kilka paneli z haftem i postanowiłem je rozdać. Jeżeli chcecie sami stworzyć taki plecak jak na zdjęciu, to w poniższym filmiku jest super dokładna instrukcja szycia, a na moim fan page’u na FB można wygrać trzy ostatnie panele. Zajrzyjcie tam i przeczytajcie ten post:

 POST KONKURSOWY NA FACEBOOKU.

Nie przedłużam już dziś i wracam do pracy a was zapraszam do maszyn i na film. Jeżeli nie wyświetli się on w mailu wysłanym do osób subskrybujących bloga, zapraszam was do obejrzenia go na moim kanale YT

Na koniec oczywiście beleczka z książkami, dla tych, którzy trafiają tu pierwszy raz :)

A tutaj obiecane info na temat akcji w Krakowie:

5 grudnia w godzinach 16.00 – 19.00 zapraszam was na wykład otwarty w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU. Będę opowiadać o slow fashion oraz o roli konstrukcji i szycia w procesie projektowym. A na koniec pobawimy się razem ScanNcut’em i hafciarką. Oczywiście będę podpisywał też książki (kilka przywiozę ze sobą dla tych, którzy jakimś cudem ich jeszcze nie mają).

16 grudnia poprowadzę warsztaty szycia plecaka z haftem serca w Krakmaszu. Z szyciem startujemy o 11.00 i mamy czas do 14.00, ale z ekipą z Maszynybrother.pl czekamy na was już od 10.00, można będzie przetestować ich maszynki, hafciarki i Brother ScanNcut PL no i oczywiście podsunąć swój egzemplarz „Jak szyć …” albo „O szyciu …” autorowi do podpisu. Na miejscu będzie można zakupić panel z wyhaftowanym sercem. A ja, za kasę którą od was dostanę, kupuję słodycze do świątecznych paczek charytatywnych – więc szyjemy z dobrą intencją. Niestety miejsca rozeszły się w ekspresowym tempie – zanim zdażyłem tu opublikować tę informację ale szykuję powtórkę w nowym roku – jesli chcesz dostać o niej informacje przed wszystkimi napisz na kontakt@server509777.nazwa.pl 

16 grudnia 16.00-19.00 powtórka wykładu w SAPU, tym razem w towarzystwie studentów zaocznych i resztek moich książek. Wykłady w Sapu sa darmowe i otwarte dla każdego.

Przybywajcieeee!!!