ENDORFINA

Impreza premierowa w Strefie Kroju i Szycia była SZTOSEM

Była masa śmiechu, emocji, prezenty i szycie sukienki Endorfina. Transmisja na żywo trwała ponad 4 godziny i w kulminacyjnym momencie oglądało nas ponad 1000 osób! Nigdy nie miałem tylu gości na imprezie, to jest potęga akcji online.

Zgodnie z obietnicą przygotowałem skróconą wersję, w której zmontowałem tylko instrukcje szycia sukienki oraz wizytę gościa specjalnego … ;P, film znajdziesz na moim kanale YouTube Pracownia Jan Leśniak


Do 16 grudnia czekam na wasze Endorfiny.

Zawalcz o owerlok Janome AT2000D ufundowany przez Jacka z firmy DOUSA, chwaląc się swoją sukienką pod postem na fanpage’u Strefy Kroju i Szycia (klik w poniższe zdjęcie). 17 grudnia wybiorę zwycięzcę. Szukam nie tylko pięknej sukienki ale też zdjęcia pełnego endorfin ;)

Jeśli nie było cię z nami na żywo, nic straconego.

E-formę możesz nadal kupić na stronie Strefy Kroju i Szycia (linki są poniżej). Zapoluj na nią podczas Festiwalu Wykrojów – w każdy ostatni weekend miesiąca Strefa robi masę promocji.

ENDORFINA rozmiar 2XS – 3XL

ENDORFINA rozmiar 3XL – 9XL

PEŁNĄ WERSJĘ LIVE ZOBACZYSZ TU (klik)

DZIANINY I NICI FLEX znajdziesz na stronie Fabricshop.pl

Iwonka i Misiek przygotowali dla moich czytelników specjalny dział. Znajdziesz tam wszystkie dzianiny z książki oraz kupony rabatowe. Link do tego działu znajdziesz z na stronie z dodatkami do książki. Co prawda moje autorskie dzianiny znikły z półek w ciągu kilku dni. Czekamy na nową dostawę Nasturcji oraz Maków Ombre. Kiedy tylko dotrą, dam znać w mediach społecznościowych.Mam jeszcze jeden podarek, dla moich czytelników.

Emocje po premierowej imprezce opadły i powoli myślę o urlopie. Chcę odpocząć zarówno od pracy jak i od mediów społecznościowych. Jednak zanim zniknę na kilka tygodni, mam dla was jeszcze niespodziankę, którą odpalę już niebawem!

Tymczasem moje książki polecają się na prezenty ;). Dostałem sporo zdjęć od posiadaczy całej kolekcji. Bardzo się cieszę, bo to oznacza, że jesteście zadowoleni. A jeśli chcecie komuś podarować Chce się szyć z autografem, to zaglądnijcie do Fabric Shop.