Face&Look – wywiad z Janem L.

Pod koniec zimy Conrado Moreno zaprosił mnie do swojej audycji w Radiu RDC „Życie jak w Madrycie”. Kto czytał moją drugą książkę ten wie, że w tym radiu naprawdę się rozmawia i są to rozmowy ciekawe. Bardzo się ucieszyłem, kiedy jakiś czas temu Conrado, który jest też redaktorem naczelnym magazynu Face&Look, zapytał czy zgodzę się na publikację skróconej wersji naszej rozmowy w najnowszym numerze. Ba, co za pytanie? Wiadomo, że się zgodziłem. Tym bardziej, że redakcja dała zielone światło dla prezentacji moich książek. Yeah! Niech więcej ludzi się o nich dowie i być może do którejś zajrzy… a w środku czyha na nich BAKCYL SZYCIA i kolejna duszyczka do nas dołączy.

Wywiad został opatrzony pięknymi zdjęciami Kamila (Kuzina photos – link) a nawet jednym zdjęciem Joanki Z. z naszej wspólnej projektancko-rękodzielniczej przygody (LINK). Kto nie słyszał wywiadu a jest ciekaw, co też tam Leśniak opowiada o szyciu i projektowaniu, ten niech gna do Empiku i czyta :)

A dla tych, którzy jakimś cudem jeszcze o moich książkach nie wiedzą, klikając w poniższe zdjęcie dowiecie się czego z nimi możecie się nauczyć.

Leśniak OUT!