Kurs szycia akcesoriów online

No i wystartowaliśmy!

Platforma ZROBISZTO.PL już działa i możemy rozpocząć naszą wspólną, wirtualną podróż przez świat konstrukcji i szycia torebek, plecaków i nerek. Zapraszam Cię do zapoznania się z moimi pierwszymi kursami szycia akcesoriów online.

Każdy z nich rozpoczyna darmowy film, w którym prezentuję projekt oraz omawiam założenia szkolenia, aby ułatwić Ci wybór najlepszej opcji dla Ciebie. Z kolei w opisie kursu znajdziesz listę lekcji i zagadnień, które w nim omawiam.

Formuła kursu online jest wspaniała, ponieważ w przeciwieństwie do książki czy filmu na YouTube, nie ograniczała mnie jako nauczyciela, ani czasowo, ani objętościowo.

Dzięki temu w szkoleniu pokazuję dokładnie każdy etap, począwszy od konstruowania wykroju, poprzez krojenie materiału, spinanie, fastrygowanie po szycie i niestety czasem prucie ;). A na dodatek przygotowałem e-formy w formacie A4 i A0 z licencją komercyjną na sprzedaż 500 sztuk.

Z kolei dla Ciebie, dzięki tej formule znikają koszty związane z transportem i noclegiem, oraz ograniczenia czasowe. Niezależnie od tego gdzie mieszkasz i o jakiej porze chcesz szyć, możemy wspólnie coś stworzyć.

Nie zwlekaj i działaj. A jeśli potrzebujesz większej zachęty zobacz 4 powody, dla których warto wystartować razem z nami:

Mam nadzieję, że nie tylko projekty ale również dodatkowe bonusy, obudzą w tobie ciekawość i ZROBISZ TO!

BONUSY w okresie od 18 do 25 listopada:

  • Dla trzech pierwszych osób, które kupią kurs na platformie www.zrobiszto.pl mamy bony o wartości 100 PLN na zakup materiałów na stronie tkaninykaroliny.pl a pierwsza z nich dodatkowo otrzyma dwugodzinne prywatne konsultacje online ze mną.
  • Od 18 do 25 listopada ceny wszystkich kursów obniżone są o 25%.
  • Po upływie tego terminu, odpalimy wyzwanie dla naszych kursantów. Sam udział w wyzwaniu zapewni Ci dalszy dostęp do promocyjnej ceny na wybrany kurs.
  • Przez pierwszy tydzień będziemy zbierać pytania od naszych kursantów pod adresem hello@zrobiszto.pl aby nagrać dodatkową lekcję, w której odpowiemy na te pytania.

Zatem nie trać czasu i dołącz do nas!

A to jeszcze nie wszystko! W poniższym filmie zobaczysz cztery triki, które ułatwią ci sŻycie. To mały podgląd wiedzy, sposobu prezentacji i energii, które będą ci towarzyszyć podczas nauki. Dostęp do większej ilości darmowych lekcji możesz uzyskać zapisując się do newslettera na platformie ZrobiszTo.pl. W powitalnej wiadomości wyślemy do Ciebie trzy wykłady: o materiałach, o niciach oraz o tym jak zapanować nad kształtem przeszycia X mocując uchwyty w torebce.

To co? Szyjemy?

NIECH LECĄ ISKRY SPOD IGŁY!