Męskie szycie: Worek Żeglarski

Przyszła pora na zmiany! To jest ostatni odcinek MĘSKIEGO SZYCIA przed wakacjami. Przygotowaliśmy z Kamilem, Karolą i maszynami Brother 8 instrukcji kroju i szycia. Teraz będziemy obserwować jak ich życie się potoczy. Jeśli zainteresowanie będzie rosnąć nie wykluczone, że do męskiego szycia powrócimy. Jednak na okres wakacji do naszego zespołu dołączają Tkaniny Karoliny i przerzucamy się na TOREB SZYCIE. Ten tutorial jest przejściowym odcinkiem, który łączy w sobie te dwa cykle.

Nie będę się rozpisywać, ponieważ ledwie zipię po ostatnich 5 miesiącach, które były wyjątkowo pracowite:

  • przeprowadziłem się do nowej pracowni,
  • nagraliśmy 14 filmów (które będziemy wam prezentować aż do zimy),
  • objechałem Polskę z warsztatami,
  • uszyłem kilka kiecek dla klientek indywidualnych,
  • wziąłem udział w stresującym castingu (kiedyś o tym napiszę),
  • i napisałem parę tekstów.

Jak zwykle trochę zaniedbałem odpoczynek, skutkiem czego zabrakło mi sił na pisanie trzeciej książki. Ona na pewno powstanie, ale przenoszę ją na 2019. Chcę ją dopracować i napisać w zdrowym tempie. A tymczasem zapraszam was do maszyn i świata akcesoriów.

Dziś szyjemy torbę podróżną z prawdziwego zdarzenia, z zamkiem, podszewką, taśmami, metalami i wypustką. Poziom hard, ale sami powiedzcie czyż nie warto? Wśród moich znajomych mam już kilka zamówień :) Ach i przy okazji proszę pamiętajcie o prawach autorskich, jako że jest to mój projekt. Na podstawie moich instrukcji możecie szyć dla siebie, znajomych i znajomych znajomych, ale nie wprowadzajcie moich projektów do handlu!

Wstępy i ostrzeżenia odbębnione zatem do dzieła!

Przygotuj:

FORMA


Aby otrzymać e-formę zapisz się do newsletter’a. W powitalnej wiadomości dostaniesz wszystkie e-wykroje jakie do tej pory przygotowałem. Sprawdź, czy wiadomość nie wylądowała w spamie! E-forma uwzględnia wszystkie potrzebne ułatwienia, takie jak znaczniki, naddatki na szwy itd. Jak zapisać się do newsletter’a dowiesz się tutaj (klik).

SZYCIE


Po skrojeniu wszystkich elementów zapraszam was do maszyn :)

No i Jak? Worki uszyte? Ja z moim ruszam na kilkumiesięczny urlop, który zupełnie nie wiem jak się potoczy. Trzymajcie kciuki za mój dobry reset i pomysły na to, co dalej. Wsiadam w starego gruchota kupionego od kolegi i ruszam przed siebie. Ahoj przygodo! :)

A jeśli macie ochotę na więcej inspiracji to wiadomo gdzie je znajdziecie ;P – w moich książkach!