Męskie szycie: Krawat

 

No i mamy świąteczny powrót Męskiego Szycia (klik). Na Wielkanoc pokazywałem jak uszyć muchę (klik), no to na Boże Narodzenie zapraszam was na krawat. Z tego co mi wiadomo, niektórzy młodzi dżentelmeni czekają na ten tutorial ;). Bardzo się cieszę, że znów mogłem przygotować coś dla facetów (to jeszcze nie koniec). Nie ma się co rozpisywać – zadanie jest proste i eleganckie. Krawat może być świetnym, rękodzielniczym prezentem pod choinkę dla mężów, ojców, braci, dziadków, wujków, przyjaciół i kolegów a może nawet i koleżanek. 

Ten tutorial powstał we współpracy z firmą Brother i zawiera lokowanie produktu.

 

E-FORMA


Aby otrzymać e-formę zapisz się do newsletter’a (klik – pod tym linkiem dowiesz dlaczego warto). W powitalnej wiadomości dostaniesz wykrój krawata oraz cztery e-formy na: męski worek żeglarski, torbę diament, torbę folk oraz torbę tobołek. Koniecznie sprawdź, czy powitalna wiadomość nie wylądowała w spamie. Jeśli tak, to odznacz ją jako “nie spam”, aby kolejne newslettery trafiały do twojej skrzynki. Osoby, które zapisały się wcześniej, wykrój na krawat dostaną w najnowszym newsletterze, który wyślę w momencie premiery filmu. 

 

 

Jeśli uważasz, że krawat jest sztywnym elementem męskiego dress code, to warto spojrzeć na niego z przymrużeniem oka ;) (niefortunne ułożenie palców na zdjęciu nie było planowane). Uważam, że każdy kto nie traktuje siebie zbyt poważnie, może pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa, choćby tylko w formie kolorowej podszewki.  A teraz zapraszam was już na:

 

SZYCIE


 

 

Krawat pod choinkę dla Panów, a co dla Pań? No oczywiście moje książki “O szyciu prosto kreatywnie i modnie” (klik),  “Jak szyć spódnice i sukienki” (klik) lub najnowsza “SzyjeMY torebki i akcesoria” (klik) a najlepiej zestaw ;). Panowie zachęćcie swoje kobiety do tego hobby, a zapewne dostaniecie nie jeden krawat, własnoręcznie przez nie uszyty. A kto wie, może sami się skusicie i uszyjecie swojej kobiecie sukienkę? Hę? A co! Kto powiedział, że szycie jest tylko dla dziewczyn, chłopaki też szyją.

WARTO SPRÓBOWAĆ!