Recyklingowa saszetka na spacery z psem DIY

.

Cześć. Nagrałem nowy filmik o „utylizacji” starych jeansów ;) i wreszcie uszyłem coś, czego sam będę używać – czyli nerkę na spacery z psem. Ta instrukcja szycia na moim kanale YouTube wystartowała kilka tygodni temu, ale blog jest w przebudowie i dlatego dopiero dziś wrzucam ją tutaj.

E-formę na saszetkę można kupić u Tkanin Karoliny – to nowy etap w mojej współpracy z dziewczynami. Postanowiłem otworzyć się na szycioholików rozkręcających swoje biznesy – aby ich wesprzeć, od tej pory większość moich nowych e-form będzie można kupić z licencją komercyjną w sklepie Tkaninykaroliny.pl (klik). Zazwyczaj do sprzedaży będziemy wprowadzać dwie wersje e-formy:

Zwykłą – tańsza opcja, na użytek domowy.

Z licencją komercyjną – droższa opcja ale dająca prawo do wykorzystywania wykroju w celach komercyjnych.

Pierwszym projektem jest saszetka i mam nadzieję, że się rozkręcimy w tym temacie, choć nie oznacza to, że użytkownicy newslettera nie będą już dostawać bonusów :). Zgodnie z moją obietnicą, w newsletterze co jakiś czas wpadnie Wam coś ekstra. Swoją drogą właśnie skończyłem nagrywać pierwszą instrukcję szycia damskiego ciucha, konstrukcję na właśnie wymiary omówię na blogu ale najtrudniejszy element wyślę do was w formie elektronicznej! Zatem kto się jeszcze nie zapisał a rozważa taką opcję, ten pod tym linkiem znajdzie informacje:

Newsletter – dlaczego warto się zapisać

A teraz już przechodzę do bohaterki dzisiejszego posta, a że „obraz jest wart więcej niż tysiąc słów” opowiem Wam o niej za pomocą zdjęć. Filmik o szyciu znajdziecie poniżej i na moim kanale YouTube (klik).

.

.

Więcej inspiracji znajdziesz w moich książkach:

O szyciu prosto, kreatywnie i modnie  to poradnik dla początkujących. Omawiam w nim projektowanie i szycie damskich ubrań z dzianiny.

Jak szyć spódnice i sukienki  to książka o modelowaniu i szyciu damskich ubrań z tkanin. Pozycja dobra dla osób, które już miały kontakt z maszyną.

SzyjeMY torebki i akcesoria  to trzeci tom o szyciu akcesoriów home decor i torebek – idealna pomoc na początek przygody z szyciem.

Chce się szyć. Dzianiny to moje najnowsze dzieło o szyciu garderoby kapsułowej z dzianin w wersji damskie i męskiej – wreszcie coś dla mężczyzn!

.