Tiulowa halka DIY

.

Jeśli lubicie spódnice w linii A tak bardzo jak ja, to koniecznie musicie mieć ten gadżet w swojej szafie!

W najnowszym filmie na moim kanale YouTube Pracownia Jan Leśniak (klik) pokazuję jak uszyć tiulową halkę.

.

W pierwszy weekend lipca opublikuję nowy odcinek Szycia po szyciu. Pokażę w nim jak uszyć spódnicę w linii A ze starych męskich koszul, a w dodatku zaprosiłem do współpracy genialną kobitkę, która obłędnie wystylizowała ten projekt. Już się nie mogę doczekać kiedy Wam go pokażę. Ach, no i w newsletterze poleci e-forma na najtrudniejszy element tej spódnicy, zatem kto się jeszcze nie zapisał ten niech nadrabia zaległości.

A tymczasem chcąc pobudzić wasz apetyt, zapraszam was na instrukcję szycia haleczki.

.

.

Czy w was też się budzi mała dziewczynka na widok tiulowych falban? Moja wewnętrzna księżniczka piszczy za każdym razem!!! Jeśli w was też się odzywa ten dziki chichot i zachwyt, to podarujcie tej małej wariatce wymarzoną halkę!

Ja próbowałem swoją poskromić, ale to jest absolutnie niemożliwe :D

.

.

Więcej o szyciu spódnic i sukienek dowiecie się z mojej drugiej książki Jak szyć, ale zachęcam was też do zajrzenia do pozostałych, a oto co w nich znajdziecie:

O szyciu prosto, kreatywnie i modnie  to poradnik dla początkujących. Omawiam w nim projektowanie i szycie damskich ubrań z dzianiny.

Jak szyć spódnice i sukienki  to książka o modelowaniu i szyciu damskich ubrań z tkanin. Pozycja dobra dla osób, które już miały kontakt z maszyną.

SzyjeMY torebki i akcesoria  to trzeci tom o szyciu akcesoriów home decor i torebek – idealna pomoc na początek przygody z szyciem.

Chce się szyć. Dzianiny to moje najnowsze dzieło o szyciu garderoby kapsułowej z dzianin w wersji damskie i męskiej – wreszcie coś dla mężczyzn!