Torba tobołek DIY

Zapraszam was na kolejny odcinek TOREB SZYCIA. Na lato bierzemy urlop od MĘSKIEGO SZYCIA,  jesienią zobaczymy jak jego losy się dalej potoczą – wszystko w waszych rękach: klikajcie, oglądajcie i rozprzestrzeniajcie. A póki co, do naszej ekipy, czyli Karoli, Kamila, mnie i maszynek Brother dołączają Tkaniny Karoliny i razem pracujemy nad akcesoriami! Mam nadzieję, że wam się spodobają nowe projekty i BĘDZIE SZYTE!

Dziś pokażę wam jak uszyć ostatnio bardzo popularną torbę. W naszym wydaniu najważniejsze jest zestawienie materiałów. Kiedy zobaczyłem te kwiatki na beżowym melanżu od razu wiedziałem, że muszę z nich coś uszyć. No i jak to zwykle bywa u Agi i Karoli, udało nam się idealnie kolorystycznie dobrać pikowany len, podszewkę i sznurki. Moim zdaniem powstało małe, słodkie cacuszko. Oto czego potrzebujesz, aby uszyć swoje własne (Uwaga – jest druga wersja kolorystyczna, CZERWONA):

FORMA


Aby otrzymać e-formę zapisz się do newsletter’a. W powitalnej wiadomości dostaniesz wszystkie e-wykroje jakie do tej pory przygotowałem. Sprawdź, czy wiadomość nie wylądowała w spamie! E-forma uwzględnia wszystkie potrzebne ułatwienia, takie jak znaczniki, naddatki na szwy itd. Jak zapisać się do newsletter’a dowiesz się tutaj (klik).

SZYCIE


E-forma wydrukowana i sklejona? Materiały pocięte? No to przyszła pora na filmik i wspólne szycie. W porównaniu z workiem żeglarskim z poprzedniego filmiku (LINK) to będzie bułka z masłem :) Jeśli ci się spodoba nie zapomnij subskrybować mojego kanału YOUTUBE!

Mam nadzieję, że tobołki powstaną jak kraj długi i szeroki, a jeśli po uszyciu kilku pozycji z TOREB SZYCIA poczujesz się gotowa rozpocząć przygodę z ubraniami, zachęcam cię do zajrzenia do jednej z moich książek. „O szyciu prosto kreatywnie i modnie” to poradnik o podstawach szycia, w którym pokazuję jak szyć proste ubrania z dzianiny. „Jak szyć spódnice i sukienki” to druga część, w której koncentruję się na pracy z tkaniną. W najnowszym „SzyjeMY torebki i akcesoria” omawiam z kolei szycie akcesoriów home decor i torebek. Słyszałem, że ludzie chwalą ;P

UDANYCH WAKACJI Z MASZYNĄ DO SZYCIA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.