DIY: Wielka torba diament

 

 

Ja tą torbę po prostu uwielbiam! Nie tylko ze względu na formę (choć jestem z niej bardzo dumny) ale przede wszystkim ze względu na welur tapicerski. Dotykaliście już go? Nie? To koniecznie zamówcie sobie od Tkanin Karoliny i pomiziajcie go trochę – gwarantuje, że będziecie chcieli uszyć z niego przynajmniej kilka rzeczy. Jest fantastyczny w dotyku (milusi), pięknie siada na nim światło, a dzięki sztywności dobrze trzyma formę szytej rzeczy – wymarzone tworzywo do akcesoriów. A ten wzór w żurawie jest moim zdaniem idealny na przełom lata i jesieni – choć przyznam szczerze, że rozważałem zebrę – byłoby high fashion ;P

Torba nie dość, że wielka i przestrzenna dzięki zaszewkom, to jeszcze z zamkiem wszytym do podszewki – staram się, żeby w każdej instrukcji było coś nowego i przydatnego dla uczących się szycia. Cały dzień szukałem tej właściwej formy kreśląc i sklejając papier, ale warto było – jestem bardzo, bardzo zadowolony z efektu. Mam nadzieję, że wam też się spodoba. Bierzmy się za szycie. 

Ach i mały PS – pamiętajcie o PRAWACH AUTORSKICH (LINK) jak zawsze: Jeżeli szyjecie dla siebie lub znajomych – to super, po to jest ten blog, ale nie wyrażam zgody na wykorzystywanie mojego projektu w celach handlowych

 

 

Przygotuj:

FORMA


Aby otrzymać e-formę zapisz się do newsletter’a. W powitalnej wiadomości dostaniesz wszystkie e-wykroje jakie do tej pory przygotowałem. Sprawdź, czy wiadomość nie wylądowała w spamie! E-forma uwzględnia wszystkie potrzebne ułatwienia, takie jak znaczniki, naddatki na szwy itd. Jak zapisać się do newsletter’a dowiesz się tutaj (klik).

 

SZYCIE


Ile elementów wyciąć z każdego materiału pokazuję na filmie, no i oczywiście omawiam cały proces szycia. Mam nadzieję, że kilka diamentów powstanie :) POWODZENIA!

 

 

A na koniec powtórzę jak mantrę: Więcej inspiracji znajdziesz w moich książkach “O szyciu …” , “Jak szyć…” i “SzyjeMY …”. Koniec gadania, zapraszam do DZIAŁANIA!