Wracam do prowadzenia kursów szycia!

Cześć. Jak głosi tytuł tego posta postanowiłem wrócić do prowadzenia kursów szycia. Wreszcie wziąłem się za bary z tematem kursów online. Połączyłem siły z Karolą i Agą z Tkanin Karoliny i od kilku miesięcy pracujemy nad nową platformą ZROBISZ TO!

Zbliżamy się do końcowego etapu i chcielibyśmy poprosić Cię o pomoc. Na stronie zrobiszto.pl możesz uzyskać dostęp do trzech przykładowych lekcji z naszego pierwszego kursu szycia torebek:

  • o materiałach
  • o niciach
  • dwa triki, które ułatwią ci sŻycie ;).

Jeśli chcesz wspólnie z nami stworzyć rzetelne źródło wiedzy, które będzie przydatne i kompetentne, koniecznie podziel się swoją opinią na temat tych materiałów. Zaglądnij na nasz fanpage ZROBISZ TO i weź udział w ankiecie, a w komentarzach pod nią napisz uwagi i zadaj nam dwa pytania, na które odpowiedź chcesz znaleźć w kursie.

Pozwól nam poznać Twoje potrzeby, powiedz jakie etapy szycia torebek stanowią dla Ciebie największe wyzwanie? Z czym sobie nie radzisz? W jakich obszarach brakuje Ci wiedzy? A my zadbamy o to, żeby sukcesywnie Ci ją dostarczać. Już niebawem podzielimy się z Tobą kolejnymi ciekawostkami i trikami ;)

Mam nadzieję, że już wkrótce będziemy wspólnie szyć i dobrze się bawić!

Dobrą przystawką, na rozbudzenie apetytu przed kursem może być moja ostatnia książka „SzyjeMY torebki i akcesoria”