Obrazek nagłówka

Polityka prywatności

W tej notce wyjaśniamy jakie dane, w jaki sposób i dlaczego są gromadzone i wykorzystywane.

 

Adres e-mail

Adres e-mail podany w subskrypcji bloga lub / i newsletter’a nie będzie przekazany osobom trzecim i zostanie wykorzystany tylko w celach opisanych podczas rejestracji.

 

Pliki coockies

Nie zbieramy w żaden sposób informacji, które samodzielnie pozwalają na identyfikację poszczególnych użytkowników bez ich zgody. Te pliki nie są udostępniane osobom trzecim.

 

Polityka prywatności Google Analytics

W celach analitycznych witryna korzysta z usługi Google Analytics. Usługa ta jest udostępniana przez Google, Inc. („Google”). Google Analytics używa „cookies”, czyli plików tekstowych umieszczanych na komputerze użytkownika w celu umożliwienia witrynie przeanalizowania sposobu w jaki użytkownicy z niej korzystają. Informacje (zawierające również adres IP) generowane w ten sposób są przekazywane spółce Google i przechowywane przez nią na serwerach w Stanach Zjednoczonych. Google korzysta z tych informacji w celu oceny korzystania z witryny przez użytkownika, tworzenia raportów dotyczących ruchu na stronach dla operatorów witryn oraz świadczenia innych usług związanych z ruchem na witrynach internetowych i korzystaniem z internetu.

Google może również przekazywać te informacje osobom trzecim, jeżeli będzie zobowiązane to uczynić na podstawie przepisów prawa lub w przypadku, gdy osoby te przetwarzają takie informacje w imieniu Google. Google nie będzie łączyło adresu IP użytkownika z żadnymi innymi danymi będącymi w jego posiadaniu.

Użytkownik może zrezygnować z cookies wybierając odpowiednie ustawienia w przeglądarce, jednak należy pamiętać, że w takim przypadku korzystanie z niektórych funkcji witryny może okazać się niemożliwe. Korzystając z niniejszej witryny internetowej użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie przez Google dotyczących go danych w sposób i w celach określonych powyżej.