Witaj w mojej pracowni

Zapraszam Cię do zabawy i eksperymentowania z maszyną do szycia, materiałami i wszystkim, co może się przydać podczas tworzenia własnych ubrań i akcesoriów. Szycie to ekscytujący proces, który sprawia mi masę radości. Chcę się tym podzielić i pokazać, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Jeżeli choć troszkę pociąga cię rękodzieło, szycie i projektowanie, to niezależnie od tego, na jakim etapie swojej przygody jesteś znajdziesz tu coś dla siebie.

Jestem profesjonalistą, ale do szycia podchodzę na luzie, i ty też nie zapominaj, że robisz to dla przyjemności. Jak ktoś, kiedyś pięknie powiedział “rękodzieło charakteryzuje drżenie ludzkiej ręki”, więc u mnie jest zakaz przejmowania się krzywymi szwami! Będę pokazywać zasady, ale będę je też czasem łamać, bo najważniejsze to pobudzić wyobraźnię, działać twórczo i czerpać z tego radość. Jednym słowem BAW SIĘ DOBRZE! Oto co masz do wyboru:

.

Prawa autorskie

Wszystkie instrukcje na blogu przeznaczone są tylko do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na powielanie moich projektów w celach handlowych.

E-formy z licencją komercyjną możesz kupić na stronie Tkaninykaroliny.pl (klik).

Blog i moje książki powstały po to, aby aktywować moich odbiorców i pomóc im w rozwijaniu hobby. Kiedy szyjesz dla siebie, rodziny, przyjaciół, znajomych i znajomych znajomych – SUPER! O to chodziło. Natomiast jeżeli chcesz sprzedawać rzeczy uszyte według moich projektów, skontaktuj się ze mną w celu uzyskania oferty.