WITAJ W MOJEJ PRACOWNI

Naucz się szyć!

Zapraszam cię do twórczej zabawy. Będziemy eksperymentować z maszyną do szycia, materiałami i wszystkim, co może się przydać podczas tworzenia własnych ubrań i akcesoriów. Przy okazji pokażę ci, że nie taki diabeł straszny jak go malują.

Jestem profesjonalnym projektantem ubioru, ale do nauki szycia podchodzę na luzie. Rękodzieło charakteryzuje drżenie ludzkiej ręki, dlatego u mnie jest zakaz przejmowania się krzywymi szwami. Będę pokazywać zasady, ale będę je też czasem łamać. Razem pobudzimy wyobraźnię, będziemy działać twórczo i czerpać z tego radość!

Jednym słowem BAW SIĘ DOBRZE. Oto co masz do wyboru:

Zakładka TUTORIALE to sekcja bloga, w której znajdziesz foto-instrukcje szycia ubrań dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci.

Kanał YouTube Pracownia Jan Leśniak jest wypełniony wideo-instrukcjami szycia podzielonymi na tematy: Męskie szycie, Toreb szycie, Szycie po szyciu (recycling), Proste gadżety i Kurs szycia online.

Cztery książki o szyciu mojego autorstwa:

O szyciu prosto, kreatywnie i modnie  to poradnik dla początkujących. Omawiam w nim projektowanie i szycie damskich ubrań z dzianiny.

Jak szyć spódnice i sukienki  to książka o modelowaniu i szyciu damskich ubrań z tkanin. Pozycja dobra dla osób, które już miały kontakt z maszyną.

SzyjeMY torebki i akcesoria  to trzeci tom o szyciu akcesoriów home decor i torebek – idealna pomoc na początek przygody z szyciem.

Chce się szyć. Dzianiny to moje najnowsze dzieło o szyciu garderoby kapsułowej z dzianin, w wersji damskiej i męskiej – wreszcie coś dla nas panowie!

Oraz pięć bardzo szczegółowych kursów szycia akcesoriów online

Zatem do wyboru do koloru. Wypróbuj temat, który Cię najbardziej interesuje. Mam nadzieję, że uda mi się zarazić Cię bakcylem szycia.

 NIECH ISKRY LECĄ SPOD IGŁY!
Prawa autorskie


Wszystkie instrukcje na blogu, kanale YouTube oraz w moich książkach przeznaczone są do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na powielanie moich projektów w celach handlowych.

Wybrane e-formy możesz kupić z licencją komercyjną – patrz zakładka e-formy. Blog i moje książki powstały po to, aby aktywować moich odbiorców i pomóc im w rozwijaniu hobby. Kiedy szyjesz dla siebie, rodziny, przyjaciół, znajomych i znajomych znajomych – SUPER! O to chodziło. Natomiast jeżeli chcesz sprzedawać rzeczy uszyte według moich projektów, skontaktuj się ze mną w celu uzyskania oferty.