IK Magazine

Nareszcie jest! IK Magazine. Wspaniale, z dumą prezentuję moją pierwszą, i mam nadzieję nie ostatnią, publikację. Magazyn Imperium Kobiet, po kilku obsuwach, ukazał się ostatecznie 17 lipca w empiku. Pognałem ( trzeci chyba raz) przekonany, że i tym razem dostałem przedwczesny cynk… Ale był tam, świeżutki, pachnący! Upewniłem się z drżącym sercem (acz stabilnymi rękoma) czy rzeczywiście zdjęcia Flirtatious Ferocity są w środku i wziąłem pięć egzemplarzy. No tak, jeden dla Pani Moniki, drugi do pomięcia kiedy sfotografuję go na bloga, jeden do sejfu, albo gabloty – jeszcze nie zdecydowałem, jeden dla mamy bo pewnie będzie dumna i na pewno będzie chciała mieć ( i co tu dużo mówić, przyszpanuje koleżankom ;P ) a piąty na wszelki wypadek. Być może trochę za mało zostawiłem na półce dla innych, ale co to, jeden empik w Krakowie jest? Zresztą pewnie mają coś na zapleczu :) Ach pomimo, iż tekst na pierwszym zdjęciu, po redakcji stracił nieco sens i logiczną spójność nadal uważam, że jest wspaniale!! jest tylko jeden szkopuł. podałem adres strony internetowej, która nie zdążyła na czas…

Droga Potencjalna Klientko, być może spragniona większej ilości zdjęć, która wpisując adres podany w gazecie, zapewne trafiłaś tutaj: wybacz mi proszę tę niekonsekwencję. Proszę, uzbrój się w cierpliwość i zaglądnij na janlesniak.eu bądź janlesniak.pl w okolicach 15 sierpnia. Jeżeli „przyczyny niezależne ode mnie” się zepną i w końcu do mnie uśmiechną, zastaniesz tam wtedy wspaniałą, stronę pełną zdjęć kolekcji. Tymczasem, na pocieszenie i pobudzenie apetytu, zapraszam do przeglądnięcia postów z kategorii Flirtatious Ferocity, na tymże blogu. Amen!

Edit: Kiedy pisałem ten post kompletnie się nie spodziewałem, że kilka lat później będę miał na swoim koncie aż cztery książki:

O szyciu prosto, kreatywnie i modnie  to poradnik dla początkujących. Omawiam w nim projektowanie i szycie damskich ubrań z dzianiny.

Jak szyć spódnice i sukienki  to książka o modelowaniu i szyciu damskich ubrań z tkanin. Pozycja dobra dla osób, które już miały kontakt z maszyną.

SzyjeMY torebki i akcesoria  to trzeci tom o szyciu akcesoriów home decor i torebek – idealna pomoc na początek przygody z szyciem.

Chce się szyć. Dzianiny to moje najnowsze dzieło o szyciu garderoby kapsułowej z dzianin w wersji damskie i męskiej – wreszcie coś dla mężczyzn!

Zatem do wyboru do koloru – wypróbuj temat, który Cię najbardziej interesuje. Mam nadzieję, że uda mi się zarazić Cię bakcylem szycia

 NIECH ISKRY LECĄ SPOD IGŁY!