Jak sklonować ukochaną bluzę DIY

Podejrzewam, że każdy ma w swojej szafie ubrania, które darzy szczerą miłością.

W moim przypadku, to gorące uczucie doprowadziło do kompletnego zajechania ciucha: przetarte ściągacze, dziurki tu i ówdzie, sprany kolor, i rozdarte szwy. Choćbym nie wiem jak przymykał oko na te usterki, moja bluza nie nadaje się już do wyjścia na miasto. Niestety nie kwalifikuje się też do naprawy, a ja mam do niej ogromny sentyment! Pozostało tylko jedno rozwiązanie – muszę ją sklonować.

W najnowszym filmie pokażę ci jak odtworzyć swoją ukochaną bluzę. Będziemy kopiować formę, haftować, kroić dzianinę i zszywać. Opowiem też o kolejnych dwóch maszynach z serii Janome Professional. Zrecenzuję hafciarkę Janome MC550E oraz owerlok Janome AT2000D, których użyłem podczas szycia bluzy. Przypominam, że w mojej najnowszej książce „Chce się szyć” znajdziesz kod zniżkowy 200 PLN na tego owerloka ;). A teraz zapraszam cię już do obejrzenia instrukcji.

A dla osób, które zaglądają tu po obejrzeniu filmu podrzucam linki do dodatkowych instrukcji odbijania formy T-shirta oraz formy bluzy z kapturem i zwykłym rękawem. Więcej o szyciu dzianin dowiesz się z moich książek „O szyciu prosto kreatywnie i modnie” (damskie) oraz „Chce się szyć” (unisex).