Premierowe szaleństwo „CHCE SIĘ SZYĆ!”

Nareszcie! Wszystkie atrakcje, które przygotowałem z okazji premiery „CHCE SIĘ SZYĆ”, wkraczają do akcji.

Co prawda, z powodu awarii systemu Empiku, wysyłki przedsprzedażowych zamówień przesunęły się o 3 dni (złośliwość rzeczy martwych). Całe szczęście sytuacja jest opanowana i pierwsi czytelnicy zagłębiają się już w lekturze „CHCE SIĘ SZYĆ!”. Gotowi na deszcz atrakcji i niespodzianek?


MOJE PIERWSZE DZIANINY

Moje autorskie dzianinki, które zaprojektowałem specjalnie do książki są już dostępne na fabricshop.pl. Możecie je kupić klikając w poniższe zdjęcia.

Iwonka i Misiek przygotowali stronę z wszystkimi materiałami, jakich użyłem w książce (klik) oraz zniżkę dla czytelników. Hasło (słowo z książki) działa do końca roku 2021 – wytyczne, w którym rozdziale go szukać, znajdziecie na samym dole podlinkowanej strony ;)


WIRTUALNA IMPREZKA PREMIEROWA

22 listopada o godzinie 18.00 zapraszam was na wirtualną imprezkę premierową.

Spotykamy się na Facebooku Strefy Kroju i Szycia i szyjemy sukienkę Endorfina, którą zaprojektowałem specjalnie na tę okazję.


ENDORFINA, E-FORMA W ROZMIARACH 2XS-9XL Z LICENCJĄ KOMERCYJNĄ!

 E-formę z licencją komercyjną w rozmiarach 2XS – 9XL możesz kupić na strefakrojuiszycia.pl w świetnej cenie 19,99 PLN zamiast 45 PLN. Promocja obowiązuje do 22 listopada do godziny 23.59. 

A to jeszcze nie wszystko!


ZGARNIJ OWERLOKA I MASZYNĘ OD DOUSY!

Jacek Wojasiewicz z firmy Dousa przygotował dla was, dwie mega niespodzianki:

MASZYNA JANOME 1522

Spośród osób, które kupiły e-formę do godziny 17:00, 22.11.2021, podczas live wylosuję jeden numer telefonu. Zadzwonię pod ten numer na żywo, aby zapytać właścicielkę (lub właściciela), który kolor Janome 1522 chce otrzymać w prezencie. Koniecznie bądźcie z nami, bo szykują się niezłe emocje, dużo śmiechu i endorfin!

OWERLOK JANOME AT2000D

Po zakończeniu live, spośród osób, które uszyją z nami sukienkę i pochwalą się nią w mediach społecznościowych, wybiorę najfajniejszą fotę i autorce (lub autorowi) wręczymy z Dousą OWERLOK JANOME AT2000D, czyli to cudo nawlekane powietrzem. Wszystko dokładnie wytłumaczę podczas live. Mam nadzieję, że się widzimy i szyjemy razem!


NOWE INSTRUKCJE SZYCIA NA YouTube

W poradniku CHCE SIĘ SZYĆ nie zmieściły się wszystkie projekty, które planowałem w nim opisać. Dlatego postanowiłem kontynuować szycie kolekcji w sieci. Pierwszy dodatkowy model to bluza kopertowa unisex. Kolejne już niebawem – nasze wspólne szycie nie zakończy się na rozdziale 16-stym!


SPORO TEGO PRAWDA?

No ale premierę czwartej książki świętuje się raz w życiu! Ciekawe czy będzie piąta?

Wszystko w waszych rękach moi kochani fani szycia :)