Zwierzakoplecak dinozaur DIY

Cześć! Pamiętacie tego zwierzaka? Uszyłem go półtora roku temu mojemu siostrzeńcowi, który ma świra na punkcie dinozaurów. Adaś go uwielbia! A ja, widząc żywą reakcję na dinozaura w mediach społecznościowych, postanowiłem zrealizować ten projekt w nowej książce. Z okazji jej zbliżającej się premiery nagrałem film o szyciu tego ZWIERZAKOPLECAKA.

E-formę znajdziecie w moim najnowszym poradniku SzyjeMY torebki i akcesoria (klik), który jest już dostępny w przedsprzedaży na empik.com.

W książce opisuję głównie akcesoria dla dorosłych (home decor i torebki), ale trzy z osiemnastu rozdziałów poświęciłem dzieciakom. Pokazuję jak uszyć puf i zabawne chorągiewki do pokoju dziecięcego oraz dwa zwierzakoplecaki (dinozaur i zając). O tym, czego jeszcze się z niej nauczycie, możecie przeczytać w poście, w którym opisałem dokładnie zawartość każdego rozdziału: Nowa książka – SzyjeMY torebki i akcesoria (klik). Na moim Instagramie będę publikował przez cały miesiąc zdjęcia wszystkich akcesoriów z poradnika.

Tym razem poszalałem i starałem się wpakować w książkę jak najwięcej. Jest w niej opisanych 26 akcesoriów, a do pobrania jest 13 zupełnie nowych e-form oraz 13 nadruków i haftów. Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni. No to co? Kupujecie? Jeśli tak, to pobierajcie formę na dinozaura, drukujcie, sklejajcie, wycinajcie i jedziemy z tym koksem.

Zapraszam Was do maszyn!

 

A jeśli zaglądasz tu pierwszy raz to wiedz, że jestem autorem już czterech fajnych książek o szyciu ubrań i dodatków – wszystkie znajdziesz w zakładce „KSIĄŻKI” w głównym menu bloga.

O szyciu prosto, kreatywnie i modnie  to poradnik dla początkujących. Omawiam w nim projektowanie i szycie damskich ubrań z dzianiny.

Jak szyć spódnice i sukienki  to książka o modelowaniu i szyciu damskich ubrań z tkanin. Pozycja dobra dla osób, które już miały kontakt z maszyną.

SzyjeMY torebki i akcesoria  to trzeci tom o szyciu akcesoriów home decor i torebek – idealna pomoc na początek przygody z szyciem.

Chce się szyć. Dzianiny to moje najnowsze dzieło o szyciu garderoby kapsułowej z dzianin w wersji damskie i męskiej – wreszcie coś dla mężczyzn!